Loading..

شهرک صنعتی پرند، بعد از میدان فناوری، خیابان گلزار، کوچه گل آذین، پلاک 10
info@reactivemetal.com02128422927

ابزارهای TJ

ما در TJTools گرد هم آمده ایم تا با ارائه ابزارهای به روز بتوانیم به صنف طلا سازی خدمتی کنیم. در اینجا می­خواهیم شما را با چند نمونه از محصولات این مجموعه آشنا کنیم.

1

قالب فرم دهی حلقه

با این ابزار TjTools می توان انواع فلزات را به سادگی فرم دهی کرد، ضخامت مناسب برای طلا تا 3 میلیمتر و استیل تا 2 میلیمتر می باشد. مزیت اصلی این ابزار آسیب نرساندن به قطعه ی در حال فرم دهی و همچنین کارکردن بسیار ساده و دقیق و بدون نیاز به نیروی بالا است. این مجموعه برای گرد کردن، ساخت حلقه، بیضی، مریع، لوزی و اشکالی چون قلب و اشک و .. با سایزهای مختلف با تسمه، ورق یا انواع پروفیل استفاده می شود. این مجموعه شامل 10 سایزگرد (قطر 6، 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و 24 میلیمتر) و همچنین زاویه 60 و 90 درجه فولادی می باشد. برای سایزهای پر مصرف 12، 14، 16، 18، 20 و 22 میلیمتر قسمت متحرک اینسرتی از جنس پلاستیک نیز ساخته شده و همراه با مجموعه ارایه می گردد.

2

قالب عصایی گوشواره

با این قالب که به صورت هوشمندانه طراحی شده، عصایی گوشواره را به راحتی و با سرعت بسازید. به سادگی مفتول را در قالب قرار داده، 4 دسته را به ترتیب فشار دهید. مکانیزم با کیفیت برش و فرم های مختلف رو ایجاد می کند تا خروجی به صورت تکرار پذیر و با کیفیت بسیار بالا حاصل شود. با این ابزار میتوانید چندین گوشواره را در مدت زمان بسیار کوتاه بسازید. مناسب برای استفاده از مفتول هایی با قطر 0.7 و 0.8 میلیمتری از جنس طلا، نقره و برنج
3

گیوتین

این گیوتین توسط تیغه ­هایی بسیار سخت با طول 10 سانتیمتر توانایی بریدن انواع ورق­ها اعم از طلا، نقره و برنج دارای ضخامت حد اکثر 1 میلیمتر را با نیرویی بسیار پایین فراهم می­سازد. سیستم اندازه گیری که پشت تیغه ها تعبیه شده می­توان برش­هایی با طول یکسان و با دقت بالا داشته باشیم. صفحه­ ی آلومینیومی زمینه و متعلقاتش این امکان را ایجاد می­کند که ورق را با زوایای مختلفی چون 0، 15، 30، 45 درجه برش داد. در حالی که قیچی و برش های دستی تغییر شکل و انحنا روی لبه­ ی برش ایجاد می­کنند، مزیت اصلی گیوتین TjTools توانایی برش ورق با لبه­ هایی صاف و بدون انحنا و لب پریدگی است. کیفیت ساخت بالای تیغه­ ها به نحوی است که تا 10000 برش نیازی به تیز کردن یا تعویض ندارند.
4

دستگاه مفتول تراش

اولین دستگاه مفتول تراش ساخت ایران با قابلیت تراش انواع مفتول و پروفیل. دارای سنسور القایی برای بررسی سیم در طول فرآیند تراش. دارای سنسور مغناطیسی برای ایمنی بیشتر در هنگام فرآیند تراش. دارای سیستم سیم جمع کن با قابلیت پر کردن یکنواخت قرقره. دارای صفحه نمایشگر لمسی با قابلیت ذخیره برنامه تا 30 عدد. دارای قابلیت اجرای 3 برنامه همزمان.

Write A Comment