Site Overlay

ابزارهای TJ

ما ىر TJTools گرد هم آمده ایم تا با ارایه ابزارهای به روز بتوانیم به صنف طلا سازی خدمتی کنیم. در اینجا می­خواهیم شما را با چند نمونه از محصولات این مجموعه آشنا کنیم.

  1. قالب فرم دهی حلقه (Superior Ring Bending Tool)

  با این ابزار TjTools می توان انواع فلزات را به سادگی فرم دهی کرد، برای طلا تا 3 میلیمتر و استیل تا 2 میلیمتر. مزیت اصلی این ابزار آسیب نرساندن به قطعه ی در حال فرم دهی و همچنین کارکردن بسیار ساده و دقیق و بدون نیاز به نیروی بالا است. این مجموعه برای گرد کردن، ساخت حلقه، بیضی، مریع، لوزی و اشکالی چون قلب و اشک و .. با سایزهای مختلف با تسمه، ورق یا انواع پروفیل استفاده می شود. این مجموعه شامل 10 سایزگرد (قطر 6، 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و 24 میلیمتر) و همچنین زاویه 60 و 90 درجه  فولادی می باشد. برای سایزهای پر مصرف 12، 14، 16، 18، 20 و 22 میلیمتر قسمت متحرک اینسرتی از جنس پلاستیک نیز ساخته شده و همراه با مجموعه ارایه می گردد.

  مشخصات فنی:
  • بدنه پلی اتیلین فشرده
  • سنبه، ماتریس و زاویه زنهای دقیق از فولاد ماشینکاری شده و سپس سخت شده تا 45-50 HRC
  • دارای 23 سنبه و ماتریس فولادی و 6 عدد ماتریس تفلونی


 1. قالب عصایی گوشواره
  با این قالب که به صورت هوشمندانه طراحی شده، عصایی گوشواره را به راحتی و با سرعت بسازید.
  • به سادگی مفتول را در قالب قرار داده، 4 دسته را به ترتیب فشار دهید. مکانیزم با کیفیت برش و فرم های مختلف رو ایجاد می کند تا خروجی به صورت تکرار پذیر و با کیفیت بسیار بالا حاصل شود.
  • با این ابزار میتوانید چندین گوشواره را در مدت زمان بسیار کوتاه بسازید.
  • مناسب برای استفاده از مفتول هایی با قطر 0.7 و 0.8 میلیمتری از جنس طلا، نقره و برنج

   

 2. گیوتین
  این گیوتین توسط تیغه ­هایی بسیار سخت با طول 10 سانتیمتر توانایی بریدن انواع ورق­ها اعم از طلا، نقره و برنج  دارای ضخامت حد اکثر 1 میلیمتر را با نیرویی بسیار پایین فراهم می­سازد. سیستم اندازه گیری که پشت تیغه ها تعبیه شده می­توان برش­هایی با طول یکسان و با دقت بالا داشته باشیم. صفحه­ ی آلومینیومی زمینه و متعلقاتش این امکان را ایجاد می­کند که ورق را با زوایای مختلفی چون 0، 15، 30، 45 درجه برش داد. در حالی که قیچی و برش های دستی تغییر شکل و انحنا روی لبه­ ی برش ایجاد می­کنند، مزیت اصلی گیوتین TjTools  توانایی برش ورق با لبه­ هایی صاف و بدون انحنا و لب پریدگی است. کیفیت ساخت بالای تیغه­ ها به نحوی است که تا 10000 برش نیازی به تیز کردن یا تعویض ندارند.
 3. دستگاه الکتروپولیش طلا، نقره
  الکتروپولیش تمیزترین و به صرفه ترین راهی است که طی آن زیورآلات در یک فرآیند تولید صنعتی به کیفیت سطح فوق العاده دست می یابند. این دستگاه توسط جریان الکتریکی به صورت الکتروشیمیایی قطعات را پرداخت کرده و کیفیت سطح را به صورت آینه ای شکل در می­ آورد. مخزن آن دارای 20 لیتر گنجایش محلول مخصوص است و می توان 70 انگشتر را در مدت زمانی کمتر از 30 دقیقه به پولیش آیینه ای رساند. شابلون های قطعات قالبل تغییر بوده، از اینرو انواع گردنبند، دستبند و .. را می توان با دستگاه الکتروپولیش جلا داد.مشخصات فنی:
  • نقاط داخلی یا دور از دسترس جواهرات که در فرآیندهای پولیش سنتی قابلیت پولیش ندارند در سریعترین زمان ممکن به درخشندگی، صافی و ظرافت سطح فوق العاده میرسند.
  • با این دستگاه می توان تعداد بسیار زیادی جواهر را به صورت هم زمان با کیفتی مناسب پرداخت کرد.
  • با تعویض حمام الکترولیتی می توان از این دستگاه برای پرداخت سطح آلیاژهای مختلف استفاده کرد.
Copyright © 2021 . All Rights Reserved